top of page

ВАРТІСТЬ ФОТОСЕССІЙ

Індивідуальні пакети фотосесій

HOUR

1 година зйомки

20 Фото з детальною обробкою

(Ретуш + Корекція кольору)

Готовність фотографій: До 5 днів

Індивідуальна Online галерея

Оренда sét фотостудії на 1 годину
(1 Локація на вибір )


Оренда гримерной

3100UAH

TWO

До 2 годин зйомки

40 Фото з детальною обробкою

(Ретуш + Корекція кольору)

Готовність фотографій: До 5-8 днів

Індивідуальна Online галерея

Оренда sét фотостудії на 2 години
(2 Локаціі на вибір)


Оренда гримерной 

5200UAH

DAY +

1 знімальний день
( до 12 годин )

 

Індівідуальні умови за кількістю обробленних кадрів
 

Готовність фотографій: До 20 днів
 

Індивідуальна Online галерея

від 17000UAH

PORTFOLIO

Portrait Портфолио

Кадри вашої індивідуальності, справжні, живі, ваші

ЕТАПИ РОБОТИ ЗІ МНОЮ

Мені важливо, щоб ви розуміли, кожен з етапів нашої з вами зйомки.

01

ОБГОВОРЕННЯ ПОДРОБИЦЬ ЗЙОМКИ

Підготовка до зйомки важливо. Чим більше я знатиму про бажані кадри, тим цікавіший варіант зможу вам запропонувати. Навіть якщо ви не знаєте що хочете, достатньо просто мені написати, і я допоможу з ідеєю.

02

БРОНУЄМО ДАТУ

Бронювання вашої дати відбувається після внесення передоплати. Я записую вашу дату у свій графік, і вношу всю найважливішу інформацію з нашої з вами зйомки.

03

ДЕНЬ ЗЙОМКИ

Зйомка це цілком моя зона відповідальності.  Для мене важливо, щоб ви відчували себе комфортно перед камерою.  Обов'язково допомагатиму вам і підказуватиму що саме робити в кадрі, щоб вони вийшли живими, справжніми і про вас.

04

ОТРИМАННЯ ФОТОГРАФІЙ

Для мене, важлива не лише якість моїх робіт, а й те, щоб ви їх отримали вчасно.  Мені дуже приємно, що кожна моя зйомка перетворюється на теплий відгук про мою роботу.

ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

Відповіді на найчастіші запитання

Як вирішити питання з одягом для фотосесії?

Я можу порадити користуватися послугами стиліста. Стиліст допоможе підібрати вам стильний образ і привезе всі необхідні речі на знімальну локацію. Це найпростіший спосіб підібрати ідеальний образ. Вартість послуг стиліста у Харкові з урахуванням оренди одягу в середньому від 500 грн.

Що таке онлайн галерея?

Вы получаете ваши кадры удобной и приватной ссылочкой на вашу индивидуальную галлерею, в которой сможете сразу же просмотреть и скачать кадры, а так же поделиться этой ссылочкой с теми, с кем посчитаете нужным. При необходимости на галлерею можно установить пароль.

Чому до пакетів зйомки включена оренда фотостудіі sét ?

sét ( instagram ) - це моя власна фотостудія на 155 кв.м. де є 2 локаціі, та усе необхідне для створення кадрів того ж рівня якій є у моему порфтоліо.  Також можлива зйомка в інших фотостудіях, але вартість зймоки від цього не змінюється. 

Чи допомагаєте ви з позуванням?

Так, це частина моєї роботи. я підбираю такий формат взаємодії, щоб вам було комфортно на зйомці. Я показую і спрямовую ваші дії в кадрі, та повністю керую процесом, щоб отримати живі та справжні кадри.

Як отримати кадри без обробки?

Якщо вам потрібні кадри без обробки, будь ласка проінформуйте про це заздалегідь, щоб я гарантував їх збереження. Вартість фото без обробки це 10% від вартості обраного вами пакета зйомки. Усі фото я конвертую і відправляю в jpeg форматі на хмару протягом 2-3 днів.

bottom of page